Języki programowania którymi powinieneś zainteresować się w 2019.

Internet to bez wątpienia to świetne miejsce do znalezienia pracy. Obecnie w sieci działa praktycznie każda firma. Wraz z rozwojem wszelkiego rodzaju sprzedaży i stron internetowych, znalazło się też wiele miejsca pracy. Jednym z najbardziej pożądanych zawodów jest programista. Znajomość języków programowania to krok do rozpoczęcia świetnej kariery. Na programistów zazwyczaj czekają bardzo duże zarobki. Nawet w Polsce można zarabiać ponad dziesięć tysięcy miesięcznie. Jednak zapewne wiele osób wciąż stoi przed wyborem najlepszego języka programowania. Przedstawimy więc najlepsze propozycje na 2019 rok.

Najpopularniejsze języki.

O programowaniu słyszały już praktycznie każdy. Oczywiście nie każdy, wie jak, to dokładnie wygląda. Tak naprawdę, jeżeli chcemy zostać programistami, to musimy wybrać język i zacząć się go uczyć. Im więcej praktyki, tym lepiej. Jednak wybór, dla wielu jest największym wyzwaniem. W branży nieprzerwanie od wielu lat stoją na czele te same języki. Najpopularniejsze są HTML, CSS, Java Script, czyli jeżyki, w których tworzy się strony internetowe oraz skrypty. Jednak nie są to zaawansowane języki programowania. Mowa np. C++, Java, PHP, C#. Warto zapoznać się z wszystkimi propozycjami i sprawdzić, który jeżyk nam się podoba. Najlepiej przecież pracować przy czymś, co nam odpowiada.

Przyszłościowe języki programowania.

Wcześniej przedstawiliśmy jakie języki programowania dominują w branży. Jednak nie wszystkie z nich możemy zaliczyć do przyszłościowych. Obecnie nowych języków jest całe mnóstwo, a niektóre zyskują bardzo szybko na popularności. Tak, więc powinniśmy zwrócić uwagę na języki takie, jak: Kotlin, Python, Ruby, Swift.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*