Jak zacząć swoją przygodę z pozycjonowaniem stron – porady.

Z pewnością niejedna osoba zastanawiała się kiedyś jak sprawić, aby strona generowała ruch. Niektórzy zastanawiają się również jak pozyskać klientów lub w jakiś sposób wypozycjonowaćstronę do top10w wyszukiwarce. Takie pytanie dotycząoczywiście nie tylko stron, ale także sklepów, blogów, one page itp. Odpowiedź jest pozornie prosta. Trzeba zainteresować się marketingiem oraz pozycjonowaniem. W tym artykule zajmiemy się tematem pozycjonowania.Przedstawimy od czegonajlepiej zacząć działania w kierunku budowania silnej pozycji strony. Z porad skorzystają głównie osoby, które nigdy nie miał styczności z pozycjonowaniem.

Google Search Console

Na samym początku warto zapoznać się z narzędziem Google Search Console. Umożliwia ono rejestracje swojej witryny. Może być dowolna strona, blog osobisty lub portfolio. Następnie potrzebna jest weryfikacja, jednak nie jest trudna. Wszystko jest wytłumaczone krok po kroku. Sama aplikacja daje nam wiele przydatnych narzędzi. Możemy na bieżąco obserwować ruch na stronie, sprawdzac, z jakich urządzeń korzystają nasi użytkownicy. Z panelu mamy dostęp do wszystkich błędów, które się pojawiają i możemy je usuwać.

Content

Jeżeli dopiero zaczynamy przygodę z pozycjonowaniem, to powinniśmy zaczynać od nauki dobrych nawyków. W tym przypadku chodzi o publikowanie na stronie tylko dobrego contentu. Google zmienił jakiś czas temu swoją politykę i szczególnie sobie ceni strony, które zawierają jakościowe treści. Takie witryny są też lepiej pozycjonowane. Podobnie jest z tytułem strony. Jego odpowiedni wybór znacznie wpływ na pozycję strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*